horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Panny

Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. Dla Koziorożca najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać.

Wspólne działanie na siebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na poznanie drugiej połówki na zawsze. Przekonasz się, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia.

W najbliższym czasie czeka Cię umysłowa wyprawa, na której zrozumiesz, że Twoja opinia osób będzie projekcją. Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się źródłem z dawna zapowiadanych roszad. Koziorożec ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu.

zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące oferty podróży. Egzaltacja Urana w znaku Koziorożca która w przeszłości miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem. Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Byk Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Przestań wspominać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. W najbliższym czasie przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Lew Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Księżyc ustawi się w takim położeniu do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać w domu. W myślach Ryby pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadszedł dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Pij mniej alkoholu, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu oddziaływują niematerialnie na Twoją aurę. Koziorożec ma na początku tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O ile marzysz o nowej pracy, to teraz jest to idealny czas na tego typu działania. Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię znajomości. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 2. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Na weekend naucz się rozsądnie podzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. nadchodzącym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek możliwe są ciekawe oferty wycieczki. Nadejdzie wkrótce okres, by zacząć aktywnie wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niebawem odbędzie się umysłowa podróż, na której pojmiesz, że Twoja krytyka osób będzie projekcją. Pamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie istotne rzeczy. Los być może wkrótce wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś ostatnim czasy. Znajoma osoba w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

stopka