horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Panny

Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno spodziewanych roszad. Niedobrym omenem będzie drobna moneta na stole u starego człowieka. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe przygody.

Zmiany będą dziać się w szybkim czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Przygotuj się dobrze na sobotę, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Dlatego, że sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas ukończyć wszystkie cele. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek.

O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. W czwartek wieczorem szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym czasie. Tydzień w pracy Koziorożca, stanie się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dobrze. Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożca wielce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego zdoła rozwikłać wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Lew Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane wpływanie na Pannę planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W czwartek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Niedobrym omenem stanie się drobna moneta w samochodzie osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ten tydzień dla Koziorożca to zaczątek niepowtarzalnego okresu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. Masz jedyną szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, lecz także więzi z przyjaciółmi. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe przypadłości to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. Gwiazdozbiór Koziorożca ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Merkurym co wpłynie na sprawy codzienne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wydarzenia będą dziać się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Koziorożcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dobrym omenem okaże się portfel w dłoni znajomego. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie dawnych znajomych. Zwróć uwagę by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom płyny w pewnym stopniu działają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. ...
więcej i więcej »

stopka