horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Panny

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. Egzaltacja Wenus w znaku Koziorożca która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo da się odczuć słabym oddziaływaniem.

Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomidory, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Zwróć uwagę by pić umiarkowane ilości wina, to zadziwiające, ale płyny od czasu do czasu mają wpływ bezpośrednio na Twój organizm. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy.

W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. Jeśli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych przykrości. Gwiazdozbiór Koziorożca nadal będzie w rzadkim układzie z Uranem co wpłynie na sprawy intymne.

Jeśli myślisz o nowej pracy, to właśnie jest na to genialny czas na wiążące decyzje. Doświadczysz, iż przez wsparcie kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Słońce ustawi się w takim położeniu do Jowisza że zrealizowanie zamiarów będzie nieco opóźnione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Baran poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 46. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Lwu niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Wadze wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury w układzie z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz pewną nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszły tydzień dla Wodnika to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, dlatego zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, te owoce mogą pozbawić Cię energii. Czeka na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć ogarnąć należy zdecydować się na emocje. W najbliższych dniach postaraj się rozsądnie dzielić swój czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci zbędnych zdarzeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w najbliższym tygodniu będą miały szansę na poznanie partnera na całe życie. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe przypadłości to teraz dzięki ingerencji nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Konstelacja Koziorożca chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy bliskich. Koziorożec ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Koziorożec ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Choćby ostatnio trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dobrym znakiem stanie się element biżuterii w dłoni członka rodziny. Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na całe życie. ...
więcej i więcej »

stopka