horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Panny

Tydzień sprzyja zakupom i małym zmianom planów. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Koziorożec ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu.

Spotęgowane wpływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor czerwony, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Autorytatywna kobieta w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz utracić tej znajomości odmów jej.

Nie siedź zbyt długo przed laptopem, lepiej idź na krótką przechadzkę nad wodę. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec poczuje, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe zadania które zostawia na później każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

W czwartek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek podczas których możesz odetchnąć od codzienności. W najbliższych dniach postaraj się uczciwie podzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Barana narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Znaki na niebie mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Zakończ rozgrzebywać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 46. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Rak Już wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także więzi z przyjaciółmi. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do parku. W środę znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz dużą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Ryby Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mandali którą jest twoje życie. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Koziorożec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedługo wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Koziorożec ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to we wtorek wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. Zanotuj sobie by do piątku wykonać wszelkie ważne formalności. Siła wyższa być może wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Materialnie ten tydzień będzie okresem straconym. Zmiany będą działy się w spodziewanym czasie, jakby od lat miało to nastąpić. Przekonasz się, że dzięki wsparciu rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin spędzać w pracy. W umyśle Koziorożca narodzą się nowe idee zarobkowe. Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od lat na to czekały. Pamiętaj by do soboty pozałatwiać wszelkie istotne rzeczy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, które doznałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

stopka