horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Panny

Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Wiarygodna postać w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz skończyć przyjaźni pomóż jej.

W weekend spróbuj rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. Przygotuj się dobrze na sobotę, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną za miasto. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością poniedziałek. Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Koziorożca nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się początkiem od dawna spodziewanych roszad.

Jeżeli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Masz nikłą nadzieję odszukać pewien, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mandali którą stanowi twoje życie. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na ananasy, one mogą pozbawić Cię mocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. W środę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Jowisza w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Rak Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Panna tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty zawodowe. Przygotuj się starannie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 72. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby W weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uczuciowo ten tydzień będzie czasem straconych nadziei. Czeka na Koziorożca teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć należy wziąć pod uwagę uczucia. Spotęgowane działanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Koziorożcu, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Przygotuj się szybko do weekendu, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na spacer. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przychodzi czas, by zacząć spokojniej wyrażać własne przekonania. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe zakupy. Zakończ rozpamiętywać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być przydatne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Materialnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Czeka na Koziorożca przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć pojąć powinno się odrzucić emocje. Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Koziorożec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. ...
więcej i więcej »

stopka