horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Panny

Niedobrym sygnałem może okazać się stara książka w kieszeni starego człowieka. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz też relacje z rodziną.

W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zachowanie, toteż zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na poziomki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Wiarygodna kobieta w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz skończyć więzi pomóż jej.

Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może środa. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Saturn sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych.

Na weekend postaraj się uczciwie podzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Słońce ułoży się w takim położeniu do Merkurego że wykonanie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O ile marzysz o stałym związku, to właśnie jest to wspaniały moment na wiążące wyzwania. Baranowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Egzaltacja Merkurego w znaku Byka która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. Za parę dni odbędzie się ważna wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, lecz też układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Rak Słońce znajdzie się w takim układzie względem Jowisza że spełnienie planów może okazać się bardzo ułatwione. Spodziewaj się zawodowej wizyty bliskiego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Lew Zanotuj sobie aby do niedzieli załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki pomocy znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem dawno zapowiadanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga W weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. Wadze słabo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz sporą nadzieję znaleźć jeden, pasujący element do pięknej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Saturn w kombinacji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Strzelec Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów jej. Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz teraz szansę uzdrowić nie jedynie swoje samopoczucie, ale także znajomości z rodziną. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Dla Wodnika ten tydzień to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Single spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie partnera na zawsze. ... więcej i więcej »

Ryby Dla Ryby ten tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . Staraj się pić mniej alkoholu, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu wpływają mocno na Twoją aurę. Nadszedł czas, żeby zacząć spokojniej wyrażać swoje myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Merkury w zestawieniu wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koziorożec ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Plany będą przebiegać w szybkim czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Dla Koziorożca najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Koziorożcowi przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 7. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Koziorożec doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

stopka