horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Lwa

Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Działasz tak szybko, że inni nie umieją za Tobą nadążyć.

Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Koziorożcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz niebawem awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje zawodowe.

Wzajemne oddziaływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury zapowiada zwiększone szansę na sukces. Uważaj by pić mniej kawy, pamiętając że, napoje czasami wpływają bezpośrednio na Twój organizm. Saturn w kombinacji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne.

Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Dobrym omenem może okazać się pęk kluczy w szufladzie osoby, której nie lubisz. W poniedziałek znajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Byk Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Przestań wspominać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. W najbliższym czasie przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Lew Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Księżyc ustawi się w takim położeniu do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać w domu. W myślach Ryby pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozmyślnie podzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych spotkań. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, toteż zwracaj w tym tygodniu uwagę na ananasy, ponieważ mogą zapewnić ci sporo energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Neptun pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pij nieco mniej kawy, wbrew pozorom płyny zasadniczo wpływają bezpośrednio na Twoje przepływy energetyczne. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od innych przykrości. Konstelacja Koziorożca krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Neptuna że wykonanie zamiarów będzie nieznacznie utrudnione. W nadchodzącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny czas na podróże. Wenus, który często dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak hojny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

stopka