horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Lwa

W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. W przyszłym czasie nie polecane jest wykonywanie trudnych zamierzeń, lepiej przeznaczyć wolny czas na podróże.

Przyszedł okres, by rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Niedługo wykiełkuje w Tobie wizja przemian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię zakupy. Doświadczysz, że przez pomoc układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Masz minimalną szansę znaleźć pojedynczy, poszukiwany element do ciekawej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne.

Masz obecnie szansę wzmocnić nie tylko swoje samopoczucie, lecz też układy z przyjaciółmi. Zmieniasz się tak długo, że inni nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiana położenia Merkurego w znaku Koziorożca która niedawno się wydarzyła już niedługo da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Lew Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane wpływanie na Pannę planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W czwartek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Niedobrym omenem stanie się drobna moneta w samochodzie osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Koziorożca ten tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Koniec tygodnia to dobry okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek niepowtarzalnego etapu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz informacji. W środę w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany na ten dzień. Saturn w kompozycji z Wenusem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Staranność i sumienność osób spod znaku Koziorożca zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, obecnie jest to wspaniały moment na tego typu wyzwania. Dla Koziorożca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niebawem będzie miała miejsce fizyczna wyprawa, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja krytyka przyjaciół będzie niesprawiedliwa. Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie duże niepowodzenie. Pluton pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ...
więcej i więcej »

stopka