horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Lwa

W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać w pracy. W myślach Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. Dla Koziorożca najbliższy czas będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać.

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Spotka Koziorożca głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje.

Układy konstelacji pokazują, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu szacunku. Działasz tak długo, że inni nie umieją cię zrozumieć. Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Jeśli sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. Nadchodzi dzień, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny ponieważ sporo incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Baran poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 46. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Lwu niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Wadze wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury w układzie z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz pewną nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszły tydzień dla Wodnika to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie przesiaduj całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą przechadzkę po parku. Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Neptuna że wykonanie planów może okazać się ułatwione. W nadchodzącym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadszedł okres, żeby zacząć spokojniej pokazywać własne przekonania. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Dzięki odpowiedniemu układowi Saturna nadchodzący tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec poczuje, że z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę na czas ukończyć wszystkie cele. Pamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Za parę dni czeka Cię duchowa wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia niektórych osób jest projekcją. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dla Koziorożca najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W środę w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany o tej porze. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w najbliższym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

stopka