horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Lwa

Saturn, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Jeżeli niedawno gnębiły Ciebie różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę.

Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 2. Dla Koziorożca ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany na ten dzień.

Zapamiętaj by do czwartku zakończyć wszelkie ważne formalności. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, które otrzymałeś w ostatnim czasie. nadchodzącym okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

Jeśli myślisz o nowej pracy, to teraz jest na to idealny okres na tego typu decyzje. Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Koziorożca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna spodziewanych roszad.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Barana narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Znaki na niebie mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Zakończ rozgrzebywać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 46. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Rak Już wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także więzi z przyjaciółmi. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do parku. W środę znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz dużą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Ryby Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mandali którą jest twoje życie. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W bieżącym tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie dużych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Koziorożec ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Materialnie nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie raczej czwartek. Sobota to właściwy termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Samotne osoby spod znaku Koziorożca w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Dla Koziorożca nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej poniedziałek. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i małym zmianom zamiarów. W nadchodzącym tygodniu próbuj większość czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Koziorożca narodzą się świeże koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

stopka