horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Lwa

Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości wody, to zadziwiające, ale płyny w pewnym stopniu oddziaływują w znacznym stopniu na Twoje przepływy energetyczne.

Jeżeli ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Los prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś ostatnim czasy.

Sobota to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. W zbliżającym się tygodniu staraj się więcej godzin przesiadywać w pracy. W głowie Koziorożca narodzą się nowe pomysły finansowe. Pewna persona w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej.

Już niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Na weekend postaraj się rozsądnie rozdzielić swój czas między uczuciami i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji. Wenus, który częstokroć dostarcza szczęście Koziorożcowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. W środę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Jowisza w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Rak Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Panna tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty zawodowe. Przygotuj się starannie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 72. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby W weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Doświadczysz, że dzięki wsparciu kolegów nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Spodziewaj się miłej przygody ze strony bliskiego z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki pozytywnemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Koziorożec przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Już wkrótce będzie miała miejsce krótka wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie nieprawdziwa. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Saturna że wykonanie postanowień okaże się nieco utrudnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie siedź zbyt długo przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wędrówkę do parku. Skończ analizować dawne zdarzenia, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niedługo mogą się przydać. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 83. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeśli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od znajomych pomocy. Przyszły tydzień dla Koziorożca to początek niepowtarzalnego rozdziału, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości lub informacji. Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

stopka