horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że zrealizowanie planów może okazać się nieco utrudnione.

Zmieniasz się tak szybko, że inni nie potrafią ci pomóc. Gwiazdozbiór Koziorożca nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie skomplikowanych zamierzeń, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport.

Niebawem odbędzie się krótka wyprawa, dzięki której dowiesz się, że Twoja krytyka osób będzie niepoprawna. Emocjonalnie ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Oczekuje na Koziorożca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować dotychczasowe przekonania.

W poniedziałek rano Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany na ten dzień. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Nie oczekuj przyjemnej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Byk Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Przestań wspominać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. W najbliższym czasie przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Lew Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Księżyc ustawi się w takim położeniu do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać w domu. W myślach Ryby pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W poniedziałek znajomy zepsuje Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą zabrać Ci dużo energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka osób jest właściwa. Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na maliny, one mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdozbiór Koziorożca ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie intymne. Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od znajomych szacunku. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jowisz w kombinacji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. nadchodzącym tygodniu, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące propozycje wycieczki. Dla Koziorożca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

stopka