horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. Niedługo będzie miała miejsce umysłowa podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest właściwa.

Dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego najbliższy tydzień, przyniesie Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Koziorożec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Merkurego masz szansę na czas zakończyć swojecele. Tydzień sprzyja robieniu porządków i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć spokojniej wyrażać swoje myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Masz jedyną możliwość wzmocnić nie jedynie własne nastawienie, ale również układy z przyjaciółmi. Możesz spodziewać się ciekawej zmiany ze strony gościa z zagranicy. Ważnym znakiem może okazać się drobna moneta w mieszkaniu przyjaciela.

Koziorożcowi wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Układy konstelacji pokazują, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu ukochanego. Nawet jeśli ostatnio gnębiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia .

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Lew Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane wpływanie na Pannę planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W czwartek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Niedobrym omenem stanie się drobna moneta w samochodzie osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W bieżącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Dla Koziorożca najbliższy tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. W najbliższym tygodniu, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się jak szybko awansować. W sobotę możliwe są interesujące oferty wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na nowe znajomości. Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Koziorożec ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w sobotę szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwróć uwagę by pić inne ilości mleka, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu działają znacząco na Twoje zachowanie. Dla Koziorożca ten tydzień to okres nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Jeśli myślisz o nowej pracy, obecnie jest na to idealny czas na takie wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Merkury w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ...
więcej i więcej »

stopka