horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć.

W sobotę wieczorem szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Nie zapomnij! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru.

Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie być może środa. Koziorożec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na dobre i na złe.

Nie siedź godzinami przed laptopem, zamiast tego idź na szybką wędrówkę do lasu. Koziorożcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty zawodowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Baran poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 46. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Lwu niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Wadze wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury w układzie z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz pewną nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszły tydzień dla Wodnika to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią za Tobą nadążyć. Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. Saturn, który często dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak hojny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koziorożec ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Sobota to dobry termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na grejpfruty, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Konstelacja Koziorożca nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Marsem co wpłynie na życie zawodowe. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę po parku. Piątek to dobry okres do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadejdzie wkrótce okres, by zacząć aktywnie pokazywać własne przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Neptun nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Pozycja centralna Marsa w znaku Koziorożca która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

stopka