horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do parku. W środę znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Jeżeli w ostatnich dniach trapiły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz liczyć na poprawę.

Staraj się pić rozsądne ilości piwa, wbrew przekonaniom napoje czasami działają niematerialnie na Twój spokój wewnętrzny. Przychodzi okres, by zacząć uzewnętrzniać własne myśli. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Jeśli marzysz o kupnie domu, to właśnie jest to genialny moment na takowe wyzwania.

Zapamiętaj aby do soboty zrealizować wszelkie znaczące sprawy. Los prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie troski, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Konstelacja Koziorożca chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie intymne. W sobotę wieczorem układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania na ten czas.

Masz teraz możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, lecz również znajomości z rodziną. Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Koziorożec ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Barana narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Znaki na niebie mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Zakończ rozgrzebywać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 46. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Rak Już wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także więzi z przyjaciółmi. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do parku. W środę znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz dużą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Ryby Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mandali którą jest twoje życie. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Autorytatywna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić tej znajomości odmów tej osobie. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na czereśnie, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Astrologiczne obliczenia mówią, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Skończ przywoływać przeszłość, a dostrzeż przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niedługo mogą się przydać. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie poniedziałek. Dla Koziorożca nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Mars nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. Masz minimalną nadzieję zobaczyć jeden, brakujący element do delikatnej układanki którą stanowi twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Księżyc ustawi się w takim układzie względem Neptuna że spełnienie postanowień może okazać się bardzo utrudnione. Jeżeli sami się cenimy spodziewajmy się od innych szacunku. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie środa. ...
więcej i więcej »

stopka