horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Ważna koleżanka w najbliższym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż tej osobie.

Nie siedź godzinami przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do parku. Zaprzestań analizować to co było, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o przyjaźnie, gdyż niedługo mogą być pomocne. Koziorożec ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych.

Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w zbliżającym się okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe.

W wtorek znajomy pogorszy Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. Staraj się pić nieco więcej piwa, pamiętając że, płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoje samopoczucie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. W środę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Jowisza w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Rak Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Panna tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty zawodowe. Przygotuj się starannie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 72. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby W weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zmiana położenia Merkurego w znaku Koziorożca która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W czwartek wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym dniu. Księżyc ułoży się w takim układzie względem Merkurego że zrealizowanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dobrze przemyśleć.Tydzień stanie się dla Koziorożca wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Marsa będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Koziorożca nie zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się początkiem dawno oczekiwanych zmian. Masz sporą nadzieję zobaczyć jeden, poszukiwany kawałek do ciekawej mozaiki którą jest twoje życie. Koziorożec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w poniedziałek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie oczekuj trudnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nie spędzaj czasu wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na długą przechadzkę nad wodę. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ...
więcej i więcej »

stopka