horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Byka

Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień będzie nieco przyspieszone. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Egzaltacja Urana w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem.

Neptun nie pomaga w załatwianiu spraw osobistych. Nawet jeśli ostatnio trapiły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz spodziewać się poprawy. Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, to teraz jest to świetny czas na takowe postanowienia.

Masz właśnie sposobność poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, lecz również układy z przyjaciółmi. Jowisz, który systematycznie przynosi pomyślność Koziorożcowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie rozczarowanie. Pij więcej kawy, pamiętając że, płyny od czasu do czasu mają wpływ w niewielkim stopniu na Twój spokój wewnętrzny.

Wzajemne działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Koziorożec ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też w sobotę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. Doświadczysz, że dzięki pomocy rodziców nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Byk Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Przestań wspominać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. W najbliższym czasie przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Lew Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Księżyc ustawi się w takim położeniu do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać w domu. W myślach Ryby pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jowisz w kombinacji wraz z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Autorytatywna postać w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz stracić tej znajomości odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną dawno spodziewanych roszad. Doświadczysz, iż przez pomoc układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na spacer. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W sobotę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym dniu. Koziorożcowi raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczuciowo ten tydzień będzie okresem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nawet jeśli niedawno trapiły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego nadchodzący tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Koziorożec przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę na czas ukończyć wszystkie cele. Pluton pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ...
więcej i więcej »

stopka