horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Byka

Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. Złym sygnałem może okazać się szklanka wina w ręku przyjaciela.

W sobotę rano Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym dniu. Gwiazdozbiór Koziorożca chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy bliskich. Sobota to właściwy czas do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Saturn, który przeważnie przynosi pomyślność Koziorożcowi, w zbliżającym się okresie nie będzie tak dobry, bądź gotowy spore rozczarowanie. Zapamiętaj aby do niedzieli zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem straconym.

okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. W środę rozważysz jak szybko awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty podróży. Mars sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. Masz jedyną szansę wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, ale również więzi z bliskimi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Lew Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane wpływanie na Pannę planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W czwartek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Niedobrym omenem stanie się drobna moneta w samochodzie osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W środę nieznajomy pogorszy Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Konstelacja Koziorożca ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na sprawy codzienne. Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyszedł dzień, by zacząć inaczej pokazywać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Jeżeli niedawno trapiły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości i informacji. Tydzień w firmie Koziorożca, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień stanie się dla Koziorożca wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Nie przesiaduj zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w góry. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Księżyc ustawi się w takim układzie względem Jowisza że zrealizowanie planów okaże się nieznacznie ułatwione. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje wycieczki. Choćby w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

stopka