horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Byka

Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. Zastanawiasz się tak szybko, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć.

Masz niepowtarzalną szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, ale również układy z przyjaciółmi. Przekonasz się, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. Koziorożcowi umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Konstelacja Koziorożca krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy przyjaciół. Egzaltacja Marsa w znaku Koziorożca która niedawno się wydarzyła już teraz da się odczuć mocnym wpływem. Gwiazdy pokazują, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego.

Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. W tym tygodniu naucz się rozmyślnie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Baran poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 46. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Lwu niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Wadze wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury w układzie z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz pewną nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszły tydzień dla Wodnika to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor niebieski, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Masz teraz możliwość uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, ale również kontakty z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się dobrze na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną do kina. O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy oraz informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 13. Przestań roztrząsać dawne dzieje, a dostrzeż teraźniejszość, oraz dbaj o przyjaźnie, bo już za parę dni mogą być przydatne. Ten tydzień dla Koziorożca to zaczątek niepowtarzalnego okresu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

stopka