horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Byka

Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 35. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Pamiętaj by do czwartku zrealizować wszelkie istotne kwestie. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie trudy, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie.

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. Koziorożcowi raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj świat dookoła na obecność tego koloru.

Pozytywnym znakiem może okazać się portfel w torbie starego człowieka. Gwiazdozbiór Koziorożca ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na życie intymne. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń.

Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz dużym zmianom zamiarów. W najbliższym okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty podróży. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale również więzi z przyjaciółmi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Barana narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Znaki na niebie mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Zakończ rozgrzebywać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 46. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Rak Już wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także więzi z przyjaciółmi. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do parku. W środę znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz dużą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Ryby Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mandali którą jest twoje życie. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza najbliższy tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Koziorożec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Za parę dni przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja ocena ludzi będzie nieprawdziwa. Wiele znaczącym sygnałem okaże się szklanka wina w torbie znajomego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Znaki na niebie mówią, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Pamiętaj aby do piątku załatwiać wszelkie ważne zagadnienia. Opatrzność być może niedługo zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Koziorożca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno zapowiadanych roszad. Doświadczysz, iż przez pomoc układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Koziorożcu, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Neptun nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Masz teraz sposobność podreperować nie tylko swoje wnętrze, lecz również kontakty z przyjaciółmi. Wiele znaczącym znakiem okaże się szklanka wina w mieszkaniu dziecka. ...
więcej i więcej »

stopka