horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Byka

Złym znakiem może być szklanka wina na stole u osoby, którą lubisz. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. W bieżącym tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na odpoczynek.

W środę ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Masz dużą szansę odnaleźć pojedynczy, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoje życie. Najbliższy tydzień w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Koziorożca bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności.

Spotęgowane wpływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Uczuciowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. Gwiazdy pokazują, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia.

Pluton, który często przynosi dobrą passę Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak szczodry, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Dla Koziorożca najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. W środę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Jowisza w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Rak Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Panna tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty zawodowe. Przygotuj się starannie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 72. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby W weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Autorytatywna postać w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić znajomości pomóż jej. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Najbliższy tydzień w pracy Koziorożca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Koziorożca wysoce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Koziorożcu, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. Niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyzwania. W środę rano szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje działania na ten czas. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. Wenus sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Masz pewną nadzieję znaleźć pojedynczy, brakujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą jest twoje życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Koziorożcowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy tydzień w pracy Koziorożca, stanie się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień będzie dla Koziorożca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony gościa z zagranicy. ...
więcej i więcej »

stopka