horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju.

Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Wenus, który często dostarcza powodzenie Koziorożcowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak szczodry, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Masz sporą nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoja praca.

W środę znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Poczujesz, że przez pomoc układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia.

Koziorożec ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Zaprzestań roztrząsać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo niedługo mogą być pomocne. Zmiany będą dziać się w gwałtownym czasie, tak jakby od lat do tego się przymierzały.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Byk Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Przestań wspominać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. W najbliższym czasie przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Lew Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Księżyc ustawi się w takim położeniu do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać w domu. W myślach Ryby pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą dać Ci dużo mocy. Nie przesiaduj godzinami przed komputerem, lepiej idź na aktywną wędrówkę po parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dokładność i sumienność osób spod znaku Koziorożca nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem dawno zapowiadanych zmian. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny bo sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Zmieniasz się tak długo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu przebywać na siłowni. W umyśle Koziorożca narodzą się świeże koncepcje zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. Za parę dni będzie miała miejsce duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja opinia przyjaciół jest fałszywa. Single spod znaku Koziorożca w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na znalezienie partnera na długie lata. ...
więcej i więcej »

stopka