horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. Masz właśnie możliwość podreperować nie tylko własne nastawienie, lecz też więzi z przyjaciółmi.

W niedzielę wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany o tej porze. Spróbuj tego tygodnia skupić się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny gdyż dużo problemów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia.

Wiarygodna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Czeka na Koziorożca przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na dotychczasowe przekonania. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie być może wtorek.

W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych koncepcji, lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Egzaltacja Neptuna w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da się odczuć słabym działaniem. Na weekend postaraj się rozsądnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Lew Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane wpływanie na Pannę planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W czwartek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Niedobrym omenem stanie się drobna moneta w samochodzie osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Finansowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie złożonych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny czas na wypoczynek. Neptun pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i dużym modyfikacjom zamiarów. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czarny, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadszedł czas, by zacząć wyrażać własne uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Gwiazdozbiór Koziorożca nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie rodziny. Piątek to dobry czas do samotnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeśli myślisz o kupnie domu, to teraz jest na to doskonały etap na tego typu działania. Układy konstelacji oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie pieniędzy. Przychodzi okres, żeby zacząć aktywnie uzewnętrzniać swoje myśli. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

stopka