horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Jeżeli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Zaprzestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj znajomości, ponieważ niedługo mogą być przydatne.

Tydzień nie sprzyja wyjazdom i małym modyfikacjom planów. Masz nikłą nadzieję znaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Ten tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz doświadczeń. Przygotuj się dobrze na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną do kina. Układy konstelacji mówią, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia.

Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek. Wenus pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Baran poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 46. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Lwu niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Wadze wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury w układzie z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz pewną nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszły tydzień dla Wodnika to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Staranność i pedantyzm osób spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się źródłem dawno zapowiadanych roszad. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 25. W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych projektów, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na sport. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W środę po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany na ten dzień. Neptun nie pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Konstelacja Koziorożca ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Merkury oznacza zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeśli sami się nie szanujemy oczekujmy od znajomych przykrości. Poczujesz, iż przez wsparcie przyjaciół nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na mandarynki, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ...
więcej i więcej »

stopka