horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to start unikalnego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji.

Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od znajomych pomocy. Plany będą dziać się w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Poczujesz, iż dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia.

Jeśli myślisz o własnym biznesie, to właśnie jest to wspaniały czas na takie wyzwania. Znajoma osoba w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości odmów jej. Złym sygnałem może okazać się pęk kluczy na zdjęciu u członka rodziny.

Zaprzestań roztrząsać minione czasy, a doceń przyszłość, i pielęgnuj układy, gdyż niedługo mogą być pomocne. Za parę dni czeka Cię fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób będzie projekcją. Jowisz w kompozycji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Barana narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Znaki na niebie mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Zakończ rozgrzebywać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 46. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Rak Już wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także więzi z przyjaciółmi. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do parku. W środę znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz dużą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Ryby Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mandali którą jest twoje życie. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Spotka Koziorożca przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo ogarnąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Przyszły tydzień dla Koziorożca to start niepowtarzalnego etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości i informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Autorytatywna koleżanka w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów jej. O Koziorożcu, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W piątek w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten czas. Niedługo pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe znajomości. Rozmyślasz się tak szybko, że inni nie mogą ci pomóc. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Znaki na niebie pokazują, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie majątku. Masz niepowtarzalną perspektywę wzmocnić nie tylko swoje wnętrze, lecz też znajomości z rodziną. Pozycja centralna Saturna w znaku Koziorożca która w przeszłości miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

stopka