horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Najbliższy czas w pracy Koziorożca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas będzie dla Koziorożca bardzo aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Urana zdoła rozwiązać wszystkie sprawy.

Zapamiętaj by do czwartku załatwiać wszelkie znaczące formalności. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie trudy, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Dla Koziorożca najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Skończ przywoływać dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, oraz podtrzymuj koneksje, gdyż niedługo mogą być pomocne.

Masz właśnie sposobność poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również relacje z przyjaciółmi. Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać własne przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Oczekuje na Koziorożca przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć pojąć powinno się zaangażować uczucia.

Niedługo zaistnieje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Koziorożec ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. W środę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Jowisza w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Rak Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Panna tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty zawodowe. Przygotuj się starannie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 72. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby W weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Konstelacja Koziorożca nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. Działasz tak długo, że znajomi nie potrafią dotrzymać ci kroku. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W środę rano Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje plany na ten dzień. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koziorożec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w poniedziałek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. Na weekend spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty podróży. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. ...
więcej i więcej »

stopka