horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Barana

Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością czwartek. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. Dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego najbliższy tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Koziorożec przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swojecele.

Spotka Koziorożca głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być źródłem z dawna zapowiadanych roszad. Neptun pomaga w załatwianiu spraw miłosnych.

Koziorożcowi niespodziewane będzie dopisywało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Masz właśnie perspektywę podreperować nie tylko własne wnętrze, ale również kontakty z rodziną. Koziorożcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi.

Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Pij więcej herbaty, pamiętając że, płyny czasami oddziaływują znacząco na Twoje samopoczucie. Koziorożec ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Byk Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Przestań wspominać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. W najbliższym czasie przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Lew Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Księżyc ustawi się w takim położeniu do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać w domu. W myślach Ryby pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconym. Poczujesz, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W bieżącym okresie nie polecane jest wykonywanie dużych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. Saturn, który zazwyczaj dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak łaskawy, przygotuj się na spore niepowodzenie. Koziorożcowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uważaj by pić nieco więcej piwa, pamiętając że, płyny w pewnym stopniu wpływają bezpośrednio na Twoje przepływy energetyczne. Oczekuj miłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wola przemian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na nowe znajomości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz teraz możliwość wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, ale również kontakty z przyjaciółmi. Jowisz, który często dostarcza szczęście Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. Koziorożcowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka