horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Barana

Ważna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Koziorożcowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi.

Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. Wiele znaczącym omenem okaże się stara książka w torbie przyjaciółki.

Materialnie ten tydzień będzie okresem straconym. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Koziorożca nie zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych roszad. Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Zanotuj sobie aby do piątku pozałatwiać wszelkie istotne formalności. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. Egzaltacja Marsa w znaku Koziorożca która w przeszłości miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Lew Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane wpływanie na Pannę planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W czwartek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Niedobrym omenem stanie się drobna moneta w samochodzie osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną dawno spodziewanych roszad. Zmieniasz się tak szybko, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na wypoczynek. Masz pewną szansę odnaleźć pewien, brakujący kawałek do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie dużych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Niedobrym sygnałem okaże się element biżuterii w kieszeni osoby, której nie lubisz. Ponieważ sami się szanujemy oczekujmy od innych przykrości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zakończ przywoływać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, oraz podtrzymuj koneksje, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek niepowtarzalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości lub doświadczeń. Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w najbliższym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na zawsze. ...
więcej i więcej »

stopka