horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Barana

Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Ponieważ sami się nie cenimy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia.

Niedługo wykiełkuje w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na zachowanie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomidory, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Konstelacja Koziorożca chwilowo będzie w niekorzystnym układzie z Jowiszem co wpłynie na życie intymne.

Zanotuj sobie by do piątku zrealizować wszelkie ważne formalności. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Masz właśnie sposobność uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, ale także znajomości z rodziną. Koziorożcowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza.

Niedobrym sygnałem może być drobna moneta w szufladzie dziecka. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Nie siedź całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na długą przechadzkę po parku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Baran poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 46. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Lwu niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Wadze wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury w układzie z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz pewną nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszły tydzień dla Wodnika to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jowisz w kompozycji wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Dobrym sygnałem stanie się roślina w torbie przyjaciela. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek niepowtarzalnego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Czeka na Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na dotychczasowe przekonania. Masz jedyną sposobność uzdrowić nie jedynie własne nastawienie, ale również relacje z bliskimi. W zbliżającym się okresie postaraj się dużą ilość czasu spędzać z dzieckiem. W myślach Koziorożca narodzą się świeże koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pamiętaj aby do czwartku wykonać wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Ci straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Dla Koziorożca najbliższy tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Pozycja centralna Neptuna w znaku Koziorożca która niedługo się wydarzy już teraz da o sobie znać słabym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. Masz minimalną nadzieję odszukać jeden, poszukiwany kawałek do ciekawej mandali którą jest twoje życie wewnętrzne. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ...
więcej i więcej »

stopka