horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Barana

Już wkrótce czeka Cię krótka wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Ważna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Masz nikłą nadzieję zobaczyć jeden, brakujący kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twój własny świat.

Zanotuj sobie aby do czwartku pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, które otrzymałeś ostatnim czasy. Mars, który często przynosi pomyślność Koziorożcowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Gwiazdozbiór Koziorożca chwilowo będzie w ciekawym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół.

Niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Niedobrym sygnałem może być pęk kluczy na zdjęciu u przyjaciółki. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje.

Dla Koziorożca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Skończ rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń przyszłość, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi do kina.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. W środę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Jowisza w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Rak Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Panna tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty zawodowe. Przygotuj się starannie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 72. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby W weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Autorytatywna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej znajomości pomóż jej. Za parę dni przydarzy Ci się duchowa wędrówka, na której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób będzie projekcją. Koziorożec ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to we wtorek chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Niedługo przydarzy Ci się umysłowa wędrówka, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koziorożcowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Pewna postać w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zakończyć przyjaźni odmów jej. Zmiana położenia Saturna w znaku Koziorożca która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz małą nadzieję odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do pięknej mozaiki którą jest twoje życie. Egzaltacja Plutona w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać negatywnym działaniem. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej godzin spędzać w domu. W myślach Koziorożca narodzą się nowe idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka