horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Barana

W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Staraj się pić umiarkowane ilości kawy, to zadziwiające, ale płyny czasami mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie środa.

Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Musisz być uważny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Przygotuj się starannie do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor żółty, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru.

Masz sporą nadzieję zobaczyć pewien, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Dzięki pozytywnemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Koziorożec przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe wyznania.

Nadchodzący czas w pracy Koziorożca, okaże się okresem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Wiele znaczącym sygnałem może być stara książka w ręku dziecka. Piątek to odpowiedni czas do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Układy konstelacji mówią, że Baranowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. Baran ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Barana odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Byk Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Gwiazdy oznajmiają, że Bliźniętom teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Rak Piątek to właściwy termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Saturna masz szansę na czas ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Lew Rozmyślasz się tak nietypowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. Nadchodzący czas w firmie Lwa, stanie się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Lwa bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Panna Pannie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Pannie raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Saturna masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Sobota to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Działasz tak nietypowo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeżeli myślisz o kupnie domu, to właśnie jest to idealny moment na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Pozytywnym znakiem może okazać się zagubiony przedmiot w samochodzie dziecka. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dla Koziorożca ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej godzin spędzać na ćwiczeniach. W głowie Koziorożca pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Wodnik Dla Wodnika najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Saturn w kombinacji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Ryby Nie zapomnij! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Dobrym znakiem może być szklany przedmiot w torbie dziecka. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przychodzi okres, by rozpocząć głośno pokazywać swoje przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Konstelacja Koziorożca chwilowo będzie w ciekawym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Masz sporą nadzieję zobaczyć pojedynczy, pasujący element do skomplikowanej układanki którą jest twoja praca. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Koziorożcu, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób będzie nieprawdziwa. Wenus nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym czasie narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Zwróć uwagę by pić nieco mniej herbaty, pamiętaj że, płyny czasami wpływają efektywnie na Twoją aurę. O Koziorożcu, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ...
więcej i więcej »

stopka