horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Barana

Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na wypoczynek. Koziorożcowi umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Najlepsza liczba na ten tydzień to 71. Ponieważ sami się szanujemy nie spodziewajmy się od innych szacunku. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do soboty, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy.

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Dla Koziorożca nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Masz teraz możliwość podreperować nie jedynie własne nastawienie, lecz też relacje z rodziną.

Zaprzestań analizować to co było, a dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj znajomości, bo już za parę dni mogą być przydatne. Pozycja centralna Merkurego w znaku Koziorożca która w przeszłości miała miejsce już teraz da się odczuć słabym działaniem. Słońce ułoży się w takim położeniu do Wenus że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie opóźnione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O ile marzysz o stałym związku, to właśnie jest to wspaniały moment na wiążące wyzwania. Baranowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Egzaltacja Merkurego w znaku Byka która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. Za parę dni odbędzie się ważna wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, lecz też układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Rak Słońce znajdzie się w takim układzie względem Jowisza że spełnienie planów może okazać się bardzo ułatwione. Spodziewaj się zawodowej wizyty bliskiego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Lew Zanotuj sobie aby do niedzieli załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki pomocy znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem dawno zapowiadanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga W weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. Wadze słabo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz sporą nadzieję znaleźć jeden, pasujący element do pięknej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Saturn w kombinacji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Strzelec Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów jej. Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz teraz szansę uzdrowić nie jedynie swoje samopoczucie, ale także znajomości z rodziną. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Dla Wodnika ten tydzień to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Single spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie partnera na zawsze. ... więcej i więcej »

Ryby Dla Ryby ten tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Pluton, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Koziorożcowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże niepowodzenie. Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na znalezienie partnera na długie lata. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz małym zmianom planów. Saturn w kombinacji z Wenusem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na życie przyjaciół. W nadchodzącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na sport. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Koziorożca nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem dawno zapowiadanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym okresie staraj się większość godzin przebywać w domu. W głowie Koziorożca pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie skomplikowanych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na sport. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka