horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 13 kwietnia 2020 do dnia 19 kwietnia 2020

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Niedobrym znakiem okaże się drobna moneta w torbie znajomego. Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Neptun oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Nie przesiaduj do późna przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na szybką przechadzkę po lesie.

Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 1. Najbliższy tydzień w firmie Koziorożca, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożca bardzo aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. W wtorek znajomy zepsuje Tobie plany, ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do normy.

Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie być może środa. Zmiana położenia Urana w znaku Koziorożca która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo da się odczuć słabym oddziaływaniem. W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór małe zadania które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Koziorożec doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się ważna wyprawa, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niepoprawna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny bo sporo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nadchodzący tydzień dla Barana to start nowego rozdziału, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości i informacji. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdy oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dobrego imienia. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższych dniach naucz się uczciwie podzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń. Emocjonalnie ten tydzień będzie okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Rak Skończ rozpamiętywać minione czasy, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o koneksje, gdyż niebawem mogą być użyteczne. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne wnętrze, ale też więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane realizowanie trudnych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Panna Finansowo ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego wybierz się na szybką wycieczkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Waga Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 51. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni uwagę na ananasy, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Skorpionowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Skorpion doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę na czas ukończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący tydzień dla Strzelca to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz doświadczeń. W poniedziałek po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten czas. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jowisz w kombinacji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. nadchodzącym tygodniu, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Wodnik Przygotuj się szybko do weekendu, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Wiarygodna koleżanka w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Ryby Oczekuje na Rybę teraz praca nad zrozumieniem siebie. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. W piątek w południe układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jowisz, który częstokroć dostarcza pomyślność Koziorożcowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie duże rozczarowanie. Dobrym sygnałem może być element biżuterii w ręku przyjaciółki. Ten tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie siedź wiecznie przed laptopem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę w góry. Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, ale również więzi z bliskimi. Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdozbiór Koziorożca chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Tydzień w pracy Koziorożca, okaże się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie. Nadchodzący tydzień okaże się dla Koziorożca wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość czasu przebywać na siłowni. W myślach Koziorożca narodzą się nowe idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Staranność i sumienność osób spod znaku Koziorożca zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem dawno zapowiadanych zmian. Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka