horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 9 marca 2020 do dnia 15 marca 2020

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Jowisz w kombinacji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne zadania które zostawia na później codziennie, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie trudnych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na wypoczynek.

Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Koziorożca nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem od dawna spodziewanych roszad. Niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru.

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Samotne osoby spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na odszukanie partnera na długie lata. Wkrótce narodzi się w Tobie wola przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe znajomości.

Poczujesz, iż przez pomoc koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. W wtorek znajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Ważna kobieta w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów tej osobie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. W nadchodzącym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Byk Sobota to odpowiedni okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Nie siedź do późna przed laptopem, lepiej udaj się na krótką wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli sami się nie szanujemy oczekujmy od pozostałych przykrości. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wola przemian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Lew Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, zamiast tego udaj się na krótką przechadzkę do lasu. Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Lwu, w zbliżającym się czasie nie będzie tak hojny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Panna Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów może okazać się ułatwione. Pannie wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień w firmie Wagi, stanie się czasem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Wagi bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Przygotuj się szybko na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, lepiej udaj się na długą wędrówkę po parku. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Merkury w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, na której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest nieprawdziwa. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na przeżyciach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Księżyc ustawi się w takim układzie względem Saturna że zrealizowanie postanowień będzie bardzo utrudnione. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Koziorożcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Piątek to dobry termin do samotnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Układy konstelacji oznajmiają, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1 0. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Koziorożca pojawią się nowe idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dobrym sygnałem może okazać się stara książka na stole u osoby, której nie lubisz. Jeśli myślisz o nowej pracy, aktualnie jest to znakomity okres na takowe działania. Samotne osoby spod znaku Koziorożca w najbliższym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Ważna persona w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić więzi pomóż tej osobie. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

stopka