horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 lutego 2020 do dnia 16 lutego 2020

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Koziorożec przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. Przestań rozpamiętywać dawne dzieje, natomiast dojrzyj przyszłość, i dbaj o znajomości, ponieważ niedługo mogą być przydatne.

O Koziorożcu, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. Nie oczekuj towarzyskiej niespodzianki od członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Niebawem przydarzy Ci się krótka wędrówka, podczas której pojmiesz, iż Twoja krytyka osób będzie nieprawdziwa.

Koziorożcowi szczególnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Czeka na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy odrzucić uczucia. Zmiana położenia Wenus w znaku Koziorożca która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem.

Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. W bieżącym okresie nie polecane jest wykonywanie złożonych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na wypoczynek. Piątek to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wiele znaczącym sygnałem może okazać się szklanka wina w szufladzie przyjaciela. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Byk Nie siedź do późna przed ekranem komputera, lepiej udaj się na szybką przechadzkę w teren. Masz nikłą nadzieję odnaleźć pewien, poszukiwany element do ciekawej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spotęgowane wpływanie na siebie planety Mars oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na porażkę. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Rak Konstelacja Raka krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Neptunem co będzie oddziaływać na życie rodziny. Jowisz w koniunkcji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Lew Jeśli sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych szacunku. Egzaltacja Jowisza w znaku Lwa która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna Przyszły tydzień dla Panny to zaczątek nowego okresu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub informacji. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Waga Działasz tak szybko, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Zapamiętaj by do piątku pozałatwiać wszelkie istotne sprawy. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Skorpion Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Gwiazdy pokazują, że Skorpionowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce okres, by zacząć aktywnie pokazywać własne przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Neptun nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niedługo awansować. W piątek sposobne są ciekawe propozycje wycieczki. Wodnik ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Ryby Gwiazdy oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie dawnych znajomych. Wolne kobiety spod znaku Ryby w najbliższym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wiarygodna osoba w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć więzi odmów tej osobie. Przychodzi okres, by zacząć aktywnie wyrażać swoje uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Wenus że wykonanie postanowień okaże się nieco opóźnione. Ten tydzień dla Koziorożca to start niepowtarzalnego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. Masz jedyną perspektywę podreperować nie jedynie własne nastawienie, lecz także układy z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli myślisz o nowej pracy, to właśnie jest to idealny czas na takie działania. W wtorek znajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie dużych przedsięwzięć, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na sport. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ten tydzień dla Koziorożca to początek unikalnego okresu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz doświadczeń. Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. W poniedziałek wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym dniu. ...
więcej i więcej »

stopka