horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 6 stycznia 2020 do dnia 12 stycznia 2020

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

O Koziorożcu, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Dzięki pozytywnemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Koziorożec poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 15.

Najbliższy tydzień w pracy Koziorożca, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Spodziewaj się niemiłej przygody ze strony gościa z innego miasta. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu.

Nawet jeśli ostatnio gnębiły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny gdyż dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Mars sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich.

Koziorożcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Przyszły tydzień dla Koziorożca to początek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu spędzać z dzieckiem. W myślach Barana pojawią się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć szczególną uwagę na porzeczki, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz obecnie perspektywę poprawić nie jedynie własne samopoczucie, lecz też więzi z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Jowisz w zestawieniu z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Rak Mars pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Rak ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Lew Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć teraz uwagę na ananasy, one mogą pozbawić Cię energii. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Panna O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 7. ... więcej i więcej »

Waga Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej wtorek. ... więcej i więcej »

Skorpion Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Strzelec Ważna koleżanka w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz stracić znajomości pomóż jej. Mars, który częstokroć przynosi dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak dobry, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc ustawi się w takim układzie względem Neptuna że spełnienie postanowień może okazać się bardzo utrudnione. Jeżeli sami się cenimy spodziewajmy się od innych szacunku. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek nowego rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. Zmiana położenia Saturna w znaku Wodnika która niedługo się wydarzy już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zachowanie, toteż zwróć uwagę na pomidory, te owoce mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem straconym. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz dużą nadzieję odnaleźć pojedynczy, brakujący element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoje życie. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Pluton, który zazwyczaj przynosi pomyślność Koziorożcowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W myślach Koziorożca pojawią się nowe koncepcje finansowe. Masz obecnie możliwość poprawić nie jedynie swoje nastawienie, ale też znajomości z przyjaciółmi. Pamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pozycja centralna Saturna w znaku Koziorożca która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć słabym wpływem. Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Układy konstelacji oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz właśnie możliwość podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz też kontakty z przyjaciółmi. Jeżeli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest na to wspaniały okres na takowe decyzje. Jowisz w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

stopka