horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 2 grudnia 2019 do dnia 8 grudnia 2019

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Samotne osoby spod znaku Koziorożca w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odszukanie partnera na zawsze. Jeśli sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych przykrości. Mars, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Cię spore rozgoryczenie.

Wkrótce przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Wkrótce będzie miała miejsce umysłowa wędrówka, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena osób będzie słuszna. W najbliższym czasie zaistnieje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy.

Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zdecydować się na emocje. Koziorożcowi raczej słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy.

Gwiazdy pokazują, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Piątek to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień sprzyja wyjazdom i dużym zmianom celów. Baranowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Byk Mars, który zazwyczaj przynosi pomyślność Bykowi, w najbliższym okresie nie będzie tak dobry, przygotuj się na duże rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na poznanie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższych dniach naucz się rozsądnie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń. Skończ roztrząsać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Ponieważ sami się gubimy nie oczekujmy od innych pomocy. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Marsa że wykonanie planów będzie mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Panna Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz dużym modyfikacjom planów. Doświadczysz, że przez wsparcie układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Wagi narodzą się nowe koncepcje finansowe. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na porzeczki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Skorpion W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Nie oczekuj zawodowej niespodzianki od bliskiego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Strzelec ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie oczekuj trudnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nie spędzaj czasu wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na długą przechadzkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Wodnik Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Wodnik przekona się, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę na czas zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Ryby Masz dużą szansę odszukać pewien, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mandali którą jest twoja rodzina. Materialnie bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Koziorożcowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Koziorożec poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek niepowtarzalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub doświadczeń. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące zadania które odkłada każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koziorożec ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwróć uwagę by pić umiarkowane ilości mleka, pamiętając że, napoje zasadniczo oddziaływują w znacznym stopniu na Twoje przepływy energetyczne. Gwiazdozbiór Koziorożca chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie codzienne. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

stopka