horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 22 kwietnia 2019 do dnia 28 kwietnia 2019

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie. W nadchodzącym okresie staraj się dużo więcej czasu przesiadywać w domu. W umyśle Koziorożca pojawią się świeże idee finansowe.

Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. W bieżącym czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na sport. Przygotuj się szybko na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert.

Staraj się pić choćby minimalne ilości wina, pamiętając że, płyny od czasu do czasu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje.

Uczysz się tak szybko, że pozostali nie potrafią za Tobą nadążyć. Piątek to właściwy czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odpocząć. Koziorożec ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staraj się pić nieco mniej wody, to zadziwiające, ale płyny czasami działają w niewielkim stopniu na Twój spokój wewnętrzny. okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz niedługo awansować. W piątek sposobne są interesujące propozycje spotkania. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się szybko na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. Plany będą przebiegać w powolnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo przydarzy Ci się ważna wyprawa, na której dowiesz się, że Twoja krytyka niektórych osób będzie właściwa. W zbliżającym się okresie staraj się dużą ilość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek sposobne są interesujące oferty podróży. ... więcej i więcej »

Panna Dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego najbliższy tydzień, przyniesie Pannie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Panna przekona się, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym dniu. ... więcej i więcej »

Waga Wadze wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wagi nadal będzie w rzadkim układzie z Plutonem co wpłynie na życie rodziny. ... więcej i więcej »

Skorpion Ten tydzień dla Skorpiona to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj by pić nieco mniej kawy, to zadziwiające, ale napoje czasami działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby chociaż cześć pojąć należy zdecydować się na dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Gwiazdozbiór Koziorożca ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie intymne. Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od znajomych szacunku. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z innego miasta. Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Ryby Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż dużo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Znaki na niebie pokazują, że Rybie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wenus, który systematycznie przynosi dobrą passę Koziorożcowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Neptun nie sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na grejpfruty, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jowisz, który częstokroć dostarcza pomyślność Koziorożcowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie duże rozczarowanie. Dobrym sygnałem może być element biżuterii w ręku przyjaciółki. Ten tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W umyśle Koziorożca narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Plany będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdozbiór Koziorożca chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Tydzień w pracy Koziorożca, okaże się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie. Nadchodzący tydzień okaże się dla Koziorożca wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość czasu przebywać na siłowni. W myślach Koziorożca narodzą się nowe idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka