horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Jowisz, który częstokroć dostarcza pomyślność Koziorożcowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie duże rozczarowanie. Dobrym sygnałem może być element biżuterii w ręku przyjaciółki. Ten tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz doświadczeń.

Słońce ułoży się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie planów okaże się nieznacznie opóźnione. Księżyc sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Zanotuj sobie by do czwartku wykonać wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy.

O Koziorożcu, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Układy konstelacji oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Saturn w układzie wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne.

Przygotuj się szybko na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Przekonasz się, iż przez pomoc przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Pozycja centralna Urana w znaku Koziorożca która niedawno się wydarzyła już za kilka dni da o sobie znać pozytywnym działaniem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Byk Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Przestań wspominać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. W najbliższym czasie przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Lew Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Księżyc ustawi się w takim położeniu do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać w domu. W myślach Ryby pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną za miasto. Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Układy konstelacji pokazują, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koziorożec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Egzaltacja Merkurego w znaku Koziorożca która niedługo się wydarzy już wkrótce wpłynie na Twoje życie negatywnym wpływem. Koziorożcowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie. W nadchodzącym okresie staraj się dużo więcej czasu przesiadywać w domu. W umyśle Koziorożca pojawią się świeże idee finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niedobrym znakiem okaże się drobna moneta w torbie znajomego. Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Neptun oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Nie przesiaduj do późna przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na szybką przechadzkę po lesie. ...
więcej i więcej »

stopka