horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 kwietnia 2019 do dnia 14 kwietnia 2019

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Koziorożec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Egzaltacja Merkurego w znaku Koziorożca która niedługo się wydarzy już wkrótce wpłynie na Twoje życie negatywnym wpływem. Koziorożcowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Koziorożcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w najbliższym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. Niedługo czeka Cię ważna podróż, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena przyjaciół będzie projekcją.

Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci groził kolor niebieski, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Saturn pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Słońce ułoży się w takim układzie do Neptuna że spełnienie zamiarów okaże się nieco ułatwione.

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. W czwartek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym dniu. Tydzień w firmie Koziorożca, stanie się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W nadchodzącym tygodniu próbuj większość czasu przebywać na ćwiczeniach. W głowie Barana narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Gwiazdozbiór Barana ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Byk Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Bądź uważny gdyż wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać na siłowni. W głowie Bliźniąt pojawią się świeże idee zarobkowe. Plany będą działy się w gwałtownym czasie, jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Rak Konstelacja Raka chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Najbliższy tydzień w pracy Raka, stanie się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Raka wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Skończ rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń teraźniejszość, i dbaj o koneksje, gdyż niebawem mogą się przydać. Lew ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Panna Koniec tygodnia to odpowiedni czas do samotnych wypraw podczas których możesz odpocząć. Spodziewaj się zawodowej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna spodziewanych zmian. O ile fantazjujesz o własnej firmie, aktualnie jest to świetny etap na takowe decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w czwartek chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. W wtorek znajomy zepsuje Tobie plany, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Działasz tak nietypowo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Spotka Strzelca głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko zrozumieć powinno się zaangażować uczucia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka osób jest właściwa. Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Finansowo nadchodzące dni będą czasem na zmiany. Przychodzi dzień, by rozpocząć uzewnętrzniać własne przekonania. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Ryby Rybie nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Słońce ustawi się w takim układzie do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Koziorożcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Koziorożec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. Spotka Koziorożca przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się odrzucić emocje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz dbaj o układy, gdyż wkrótce mogą być pomocne. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wizja spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. Możesz spodziewać się zawodowej wizyty członka rodziny z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz, który częstokroć dostarcza pomyślność Koziorożcowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie duże rozczarowanie. Dobrym sygnałem może być element biżuterii w ręku przyjaciółki. Ten tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie siedź wiecznie przed laptopem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę w góry. Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, ale również więzi z bliskimi. Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

stopka