horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 marca 2019 do dnia 24 marca 2019

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Egzaltacja Plutona w znaku Koziorożca która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać słabym działaniem. Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Koziorożca wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy.

Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko zrozumieć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Poczujesz, iż przez wsparcie kolegów nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Koziorożec ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych.

Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie wtorek. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Koziorożec poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość czasu spędzać w domu. W głowie Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe.

Finansowo najbliższe dni będą okresem na zmiany. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni uwagę na cytryny, ponieważ mogą pozbawić Cię mocy. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 82.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ułoży się w takim układzie względem Neptuna że wykonanie planów okaże się bardzo ułatwione. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo sporo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Byk W weekend naucz się uczciwie podzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomidory, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Bliźniętom będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w pracy Raka, stanie się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dokładnie przeanalizować .Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Jowisza zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Lew Neptun pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 19. ... więcej i więcej »

Panna O Pannie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest realizowanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Waga Mars sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Zapamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Los przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. W najbliższych dniach spróbuj rozsądnie rozdzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Strzelec Przychodzi okres, by rozpocząć inaczej wyrażać własne myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Tydzień sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zwróć uwagę by pić inne ilości mleka, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu działają znacząco na Twoje zachowanie. Dla Koziorożca ten tydzień to okres nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Wodnik Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Wodnikowi wiele atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Wodnik doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Saturna masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. W nadchodzącym okresie próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się nowe idee finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Wkrótce narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W poniedziałek rano Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz obecnie możliwość uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, ale też relacje z bliskimi. Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Wenus że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie utrudnione. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Koziorożcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Piątek to dobry termin do samotnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Zanotuj sobie aby do piątku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może niedługo zrekompensuje Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dobrym sygnałem może okazać się stara książka na stole u osoby, której nie lubisz. Jeśli myślisz o nowej pracy, aktualnie jest to znakomity okres na takowe działania. Samotne osoby spod znaku Koziorożca w najbliższym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

stopka