horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Koziorożcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Piątek to dobry termin do samotnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności.

O ile myślisz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały moment na takowe postanowienia. zbliżającym się czasie okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje wyjazdu. Dla Koziorożca ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać.

W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Znajoma kobieta w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz skończyć przyjaźni odmów jej. Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Najbliższy czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Koziorożca wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Zapamiętaj aby do soboty wykonać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci straty, które otrzymałeś ostatnim czasy. W środę nieznajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Lew Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane wpływanie na Pannę planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W czwartek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Niedobrym omenem stanie się drobna moneta w samochodzie osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie planów okaże się nieco utrudnione. Pozycja centralna Neptuna w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać negatywnym działaniem. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie spędzaj czasu wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę po parku. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy zawodowe. Zaprzestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, bo już za parę dni mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Egzaltacja Plutona w znaku Koziorożca która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać słabym działaniem. Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Koziorożca wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jowisz w kombinacji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne zadania które zostawia na później codziennie, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie trudnych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

stopka