horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 marca 2019 do dnia 10 marca 2019

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Nie spędzaj czasu wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę po parku. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy zawodowe. Zaprzestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, bo już za parę dni mogą być użyteczne.

Przyszły tydzień dla Koziorożca to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości lub informacji. Niedobrym znakiem może być szklany przedmiot w dłoni członka rodziny. Plany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od dawna na to czekały.

We wtorek rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania w tym czasie. Znaki na niebie mówią, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Czeka na Koziorożca przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się zdecydować się na chłodne kalkulacje.

W nadchodzącym tygodniu próbuj większość czasu przebywać w domu. W myślach Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Koziorożca wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością wtorek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na sprawach związanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Uważaj by pić nieco więcej piwa, to zadziwiające, ale płyny od czasu do czasu oddziaływują bezpośrednio na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Saturn w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Rak Ważna postać w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz stracić tej znajomości pomóż tej osobie. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać na siłowni. W głowie Raka narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź zbyt długo przed laptopem, zamiast tego wybierz się na aktywną wędrówkę po lesie. Sobota to właściwy okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Panna Astrologiczne obliczenia pokazują, że Pannie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce umysłowa wyprawa, podczas której dowiesz się, iż Twoja krytyka przyjaciół będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Waga Piątek to dobry czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 57. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwracaj uwagę z kim się zadajesz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Dla Skorpiona ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca ten tydzień to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na nowe znajomości. Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Doświadczysz, że dzięki wsparciu układu planet nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. Piątek to dobry czas do indywidualnych wycieczek podczas których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Ryby Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 3. Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Choćby niedawno trapiły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. Koziorożcowi niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 78. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zaprzestań rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niedługo mogą się przydać. Gwiazdozbiór Koziorożca ciągle będzie w ciekawym układzie z Jowiszem co wpłynie na życie bliskich. Przekonasz się, że przez pomoc kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Koziorożcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Piątek to dobry termin do samotnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Układy konstelacji oznajmiają, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1 0. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Koziorożca pojawią się nowe idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka