horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 lutego 2019 do dnia 24 lutego 2019

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie piątek. Koziorożcowi umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Zmiana położenia Marsa w znaku Koziorożca która niedawno miała miejsce już wkrótce da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem.

Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Finansowo ten tydzień będzie czasem na zmiany. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Oczekuj niemiłej przygody ze strony gościa z innego miasta. W najbliższym okresie, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek sposobne są ciekawe oferty spotkania. Jowisz, który częstokroć przynosi pomyślność Koziorożcowi, w nadchodzącym okresie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore rozczarowanie.

Mars pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. W najbliższych dniach postaraj się rozsądnie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci zbędnych zdarzeń. Gwiazdy mówią, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nadchodzący tydzień dla Barana to początek niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy oraz informacji. Baranowi szczególnie będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk zbliżającym się czasie okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje wyjazdu. Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Astrologiczne obliczenia mówią, że Bliźniętom teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. Jowisz w kombinacji z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Rak Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na krótką wędrówkę do lasu. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą ci pomóc. ... więcej i więcej »

Lew Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, da Lwu wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Lew poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Panna O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. O ile fantazjujesz o kupnie domu, aktualnie jest na to genialny czas na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Waga Neptun pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Egzaltacja Merkurego w znaku Wagi która niedawno się wydarzyła już niedługo da się odczuć mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Skorpion Niedługo narodzi się w Tobie wizja przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas na nowe zakupy. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie dużych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na podróże. Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, to jest to wspaniały czas na wiążące postanowienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Konstelacja Koziorożca nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Marsem co wpłynie na życie zawodowe. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę po parku. ... więcej i więcej »

Wodnik Znaki na niebie mówią, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością wtorek. ... więcej i więcej »

Ryby Wolne kobiety spod znaku Ryby w najbliższym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na zawsze. Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Plany będą działy się w gwałtownym czasie, tak jakby od lat na to czekały. Pozycja centralna Plutona w znaku Koziorożca która niedawno miała miejsce już teraz da się odczuć pozytywnym działaniem. W najbliższym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W piątek sposobne są ciekawe oferty podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wiarygodna osoba w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć więzi odmów tej osobie. Przychodzi okres, by zacząć aktywnie wyrażać swoje uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zaprzestań rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niedługo mogą się przydać. Gwiazdozbiór Koziorożca ciągle będzie w ciekawym układzie z Jowiszem co wpłynie na życie bliskich. Przekonasz się, że przez pomoc kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeżeli myślisz o nowej pracy, to właśnie jest to idealny czas na takie działania. W wtorek znajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie dużych przedsięwzięć, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na sport. ...
więcej i więcej »

stopka