horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Wiarygodna osoba w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć więzi odmów tej osobie. Przychodzi okres, by zacząć aktywnie wyrażać swoje uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania o których zapomina każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. W bieżącym okresie nie jest wskazane realizowanie dużych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na odpoczynek.

Pluton, który systematycznie przynosi powodzenie Koziorożcowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. tygodniu, staniesz się twardszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe oferty podróży.

Dla Koziorożca nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy intymne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Baran poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 46. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Lwu niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Wadze wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury w układzie z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz pewną nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszły tydzień dla Wodnika to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli niedawno trapiły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. Pozytywnym znakiem będzie pęk kluczy na stole u umundurowanego człowieka. Zapamiętaj by do piątku pozałatwiać wszelkie ważne kwestie. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Masz małą szansę odnaleźć pewien, pasujący element do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej odmów jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie piątek. Koziorożcowi umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Zmiana położenia Marsa w znaku Koziorożca która niedawno miała miejsce już wkrótce da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Koziorożec przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. Przestań rozpamiętywać dawne dzieje, natomiast dojrzyj przyszłość, i dbaj o znajomości, ponieważ niedługo mogą być przydatne. ...
więcej i więcej »

stopka