horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 lutego 2019 do dnia 10 lutego 2019

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Masz małą szansę odnaleźć pewien, pasujący element do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej odmów jej.

W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Koziorożca narodzą się świeże idee zarobkowe. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny gdyż sporo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Plany będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały.

Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie niewątpliwie piątek. Koziorożec ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone szansę na porażkę.

Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Dobrym omenem może być pęk kluczy w samochodzie dziecka.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz minimalną szansę znaleźć pewien, pasujący kawałek do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. Single spod znaku Barana w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Byk Już niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Jowisz w kompozycji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią dotrzymać ci kroku. Bliźniętom niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Rak W wtorek znajomy zepsuje Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Lew Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Złym omenem może okazać się szklanka wina na zdjęciu u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Panna Rozmyślasz się tak niestandardowo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to początek niepowtarzalnego okresu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz informacji. O ile marzysz o stałym związku, to właśnie jest to idealny etap na tego typu działania. ... więcej i więcej »

Skorpion W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić swój wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. W wtorek nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to znakomity okres na takowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożec ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Sobota to dobry termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w grach losowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Masz sporą szansę znaleźć istotny, pasujący element do ciekawej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Ryby Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na przeżyciach związanych z uczuciami. Musisz być uważny bo dużo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Masz teraz szansę uzdrowić nie jedynie własne nastawienie, ale również znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zaprzestań analizować przeszłość, natomiast doceń teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. Przygotuj się starannie na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Single spod znaku Koziorożca w najbliższym okresie będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Mars, który częstokroć dostarcza powodzenie Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozczarowanie. Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie tylko swoje wnętrze, lecz również kontakty z rodziną. Zmiana położenia Marsa w znaku Koziorożca która niedawno się wydarzyła już teraz da o sobie znać słabym działaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wiarygodna osoba w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć więzi odmów tej osobie. Przychodzi okres, by zacząć aktywnie wyrażać swoje uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Wenus że wykonanie postanowień okaże się nieco opóźnione. Ten tydzień dla Koziorożca to start niepowtarzalnego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. Masz jedyną perspektywę podreperować nie jedynie własne nastawienie, lecz także układy z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

stopka