horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 stycznia 2019 do dnia 20 stycznia 2019

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Koziorożec ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Tydzień w pracy Koziorożca, stanie się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze. Najbliższy czas okaże się dla Koziorożca wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Jeśli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od innych zrozumienia.

Doświadczysz, iż przez pomoc układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Nie oczekuj niespodziewanej wizyty znajomego z innego miasta. Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć aktywnie wyrażać swoje przekonania. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

O ile myślisz o kupnie domu, to właśnie jest na to doskonały moment na wiążące działania. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz sporą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do ciekawej mozaiki którą stanowi twoja rodzina.

Złym sygnałem może okazać się element biżuterii na zdjęciu u starego człowieka. Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Dzięki pozytywnemu układowi Urana zbliżający się tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Koziorożec doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Merkurego masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, być może o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie podzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Byk Zmiana położenia Plutona w znaku Byka która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zakończ analizować to co było, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz dbaj o koneksje, bo lada dzień mogą być pomocne. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Rak Wenus, który częstokroć dostarcza pomyślność Rakowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak łaskawy, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Jowisz w kompozycji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Lew Zmiana położenia Neptuna w znaku Lwa która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym działaniem. Zwróć uwagę by pić nieco mniej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Panna O ile marzysz o stałym związku, aktualnie jest to znakomity moment na wiążące działania. Pozycja centralna Urana w znaku Panny która niedawno miała miejsce już wkrótce da o sobie znać mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący czas w pracy Wagi, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Wagi pojawią się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się dobrze na sobotę, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo sporo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Strzelec Już niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wizja spotkania i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużo więcej godzin spędzać w domu. W głowie Wodnika narodzą się świeże idee finansowe. Merkury w kombinacji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Ryby Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz ostrożnym zmianom zamiarów. Rybie słabo będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Koziorożca nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem od dawna zapowiadanych roszad. Wkrótce zaistnieje w Tobie wola zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy. Saturn nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz dużą nadzieję odnaleźć pojedynczy, brakujący element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoje życie. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Pluton, który zazwyczaj przynosi pomyślność Koziorożcowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 2. O ile marzysz o kupnie domu, to jest na to świetny okres na takie działania. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na krótką wędrówkę nad wodę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pozycja centralna Saturna w znaku Koziorożca która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć słabym wpływem. Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Układy konstelacji oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ...
więcej i więcej »

stopka