horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Masz dużą nadzieję odnaleźć pojedynczy, brakujący element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoje życie. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Pluton, który zazwyczaj przynosi pomyślność Koziorożcowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozgoryczenie.

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nic nie znaczące zadania o których zapomina codziennie, w sobotę okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Pamiętaj by do soboty wykonać wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie troski, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet.

Wiele znaczącym znakiem może okazać się portfel w mieszkaniu członka rodziny. Zmieniasz się tak długo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. Koziorożec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w piątek chociaż raz odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały.

Nie siedź godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na szybką wycieczkę po lesie. Koziorożcowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Układy konstelacji pokazują, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Barana narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Znaki na niebie mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Zakończ rozgrzebywać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 46. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Rak Już wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także więzi z przyjaciółmi. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do parku. W środę znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz dużą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Ryby Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mandali którą jest twoje życie. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Finansowo bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Księżyc sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Choćby w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz dużym modyfikacjom celów. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Słońce nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koziorożec ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Tydzień w pracy Koziorożca, stanie się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze. Najbliższy czas okaże się dla Koziorożca wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Jeśli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Koziorożcu, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Dzięki pozytywnemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Koziorożec poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 15. ...
więcej i więcej »

stopka