horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 31 grudnia 2018 do dnia 6 stycznia 2019

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz dużym modyfikacjom celów. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Słońce nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych.

Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem z dawna oczekiwanych roszad. Koziorożec ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Ponieważ sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych przykrości.

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. Koziorożcowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Choćby niedawno trapiły Ciebie nieciekawe choroby to teraz dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia .

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny ponieważ wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Koziorożcowi umiarkowanie będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Niedługo przydarzy Ci się krótka wyprawa, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi jest fałszywa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na koncert. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że małe sprawy o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Byk Wspólne działanie na Byka planety Mars oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. Tydzień nie sprzyja zakupom i małym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Finansowo najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Rak Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Zapamiętaj by do niedzieli zrealizować wszelkie ważne formalności. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, które otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Lew Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z wiedzy oraz doświadczeń. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu i dużym modyfikacjom celów. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób jest właściwa. ... więcej i więcej »

Waga W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie podzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych emocji. Działasz tak długo, że inni nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Skorpion Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to świetny okres na takowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą przebiegać w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Choćby ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Skończ przywoływać przeszłość, a dostrzeż przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niedługo mogą się przydać. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie poniedziałek. ... więcej i więcej »

Wodnik Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Masz małą szansę zobaczyć istotny, brakujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek znajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. Saturn, który systematycznie dostarcza pomyślność Rybie, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak hojny, czeka Cię duże niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zaprzestań wspominać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo lada dzień mogą być pomocne. Merkury nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Koziorożec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz dużą nadzieję odnaleźć pojedynczy, brakujący element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoje życie. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Pluton, który zazwyczaj przynosi pomyślność Koziorożcowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W myślach Koziorożca pojawią się nowe koncepcje finansowe. Masz obecnie możliwość poprawić nie jedynie swoje nastawienie, ale też znajomości z przyjaciółmi. Pamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

stopka