horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 grudnia 2018 do dnia 16 grudnia 2018

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Czeka na Koziorożca przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć pojąć należy zaangażować emocje. Ważnym sygnałem może okazać się drobna moneta w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Pamiętaj by do soboty zakończyć wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie.

Najbliższy tydzień w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień będzie dla Koziorożca bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Koziorożcowi szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w miłości, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jowisz nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich.

Dla Koziorożca najbliższy tydzień to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Najlepsza liczba na ten tydzień to 78. Plany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.

Zmiana położenia Neptuna w znaku Koziorożca która niedawno miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Masz dużą nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zanotuj sobie by do czwartku zrealizować wszelkie znaczące formalności. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie smutki, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 85. ... więcej i więcej »

Byk Oczekuj niespodziewanej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj by pić umiarkowane ilości herbaty, wbrew pozorom napoje czasami oddziaływują znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Dlatego, że sami się cenimy nie spodziewajmy się od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Rak Single spod znaku Raka w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. Rak ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Lew Dobrym znakiem stanie się szklany przedmiot w samochodzie znajomego. Materialnie bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Panna Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się początkiem od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Spotęgowane wpływanie na siebie planety Mars oraz Merkury oznacza zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Waga Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . We wtorek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Skorpion W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W głowie Skorpiona narodzą się nowe idee zarobkowe. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Neptuna że zrealizowanie planów będzie nieznacznie utrudnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie wtorek. Saturn w kombinacji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Koziorożca nie zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się początkiem dawno oczekiwanych zmian. Masz sporą nadzieję zobaczyć jeden, poszukiwany kawałek do ciekawej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Wodnik Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie na pewno poniedziałek. Spodziewaj się przyjemnej przygody ze strony znajomego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Ryby poczuje, że z pomocą znajomych nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Ryby zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może być przyczyną dawno oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W czwartek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany w tym czasie. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić uczucia. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Koziorożcowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Koziorożec poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek niepowtarzalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub doświadczeń. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o stosunki towarzyskie, bo już za parę dni mogą być pomocne. Piątek to dobry czas do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Koziorożec ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ...
więcej i więcej »

stopka